Onze Facebook pagina is weer online - (gearchiveerd)

NB: Dit bericht is gearchiveerd. De inhoud is mogelijk niet meer actueel.

Naast onze community (groep) is er een nieuwe Facebook pagina aangemaakt voor onze vereniging:
Mis geen enkel nieuwtje: like en volg ons direct!

https://www.facebook.com/volvo240260registerNL

De oorzaak blijft onbekend. Veel van onze clubsponsoren en andere Volvo-enthousiastelingen hebben hier ook last van gehad: de pagina werd ineens geblokkeerd en Facebook reageerde nergens meer op. Niemand droeg een werkende oplossing aan.
Na 8 maanden regelmatig zeuren (dec-2022 t/m jul-2023) , hebben we nogmaals een enorme klaagactie via allerlei kanalen op touw gezet, in de hoop menselijk contact te forceren. Dat werd ons niet in dank afgenomen en de pagina is volledig geschrapt, inclusief 3.000+ volgers.

Maar goed, we zijn weer terug met een nieuwe URL! Like en volg!